„Budinam mešką“ – šeimų nuotykis lietuje!


Šeimos žygis „Budinam mešką“ – šiemet tapo tikru išbandymu!

Kelionė gamtoje vedė per lietų, balas, kliūtis ir įvairias užduotis, tačiau tai nesutrukdė mums mėgautis nuotykiais miške. Leisti vaikams keliauti į žygį net per lietų – tai parodyti pasitikėjimą, drąsą ir supratimą, kad stipriausios patirtys gimsta ne idealiomis sąlygomis.
Ačiū visiems tėveliams ir vaikams, kurie išdrįso ateiti ir kartu leistis į šį nuotykį! Kiekvienam tai buvo nepaprasta patirtis, ugdanti vaikų atkaklumą ir atsparumą.
Tai tik startas, nes žingsnių iššūkis tęsis visą mėnesį! Tad judame toliau, renkame žingsnius, kuriame prisiminimus ir mėgaujamės aktyviu laiku kartu.

Ačiū visiems dalyvavusiems ir iki kitų susitikimų takuose!