„SU MUZIKA GERA KARTU” – mūsų atlikėjų sceninė  patirtis vaikų chorų festivalyje.

Gegužės 20 d. Kauno ikimokyklinių įstaigų vaikų ir muzikos mokytojų koncertas „SU MUZIKA GERA KARTU“ dovanojo daug gražių emocijų, muzikos ir bendrystės akimirkų!

Mūsų darželį šiame spalvingame renginyje, Raudondvario kultūros centre, atstovavo Ramunių grupės priešmokyklinukai: Luknė, Akvilė, Mia, Augustas, Viltė, Mantė, Medeina ir Nėja. Vaikus koncertui paruošė muzikos mokytoja Vilūnė Katinaitė-Tovt, kuri palaikė ir padėjo vaikams drąsiai žengti į sceną, atsiskleisti ir patirti muzikos džiaugsmą. 
Dalyvavimas tokiuose renginiuose vaikams suteikia daug džiugių emocijų, vertingos sceninės patirties ir stiprina pasitikėjimą savimi, o pedagogai kartu su vaikais auga, mokosi ir kuria prasmingas muzikines patirtis.

Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už palaikymą, paskatinimą ir galimybę vaikams dalyvauti šiame gražiame koncerte. Kartu kuriame šiltus prisiminimus ir meilę muzikai!