Įstaigos taryba – aukščiausioji įstaigos savivaldos institucija, atstovaujanti vaikams, pedagogams, tėvams (globėjams, rūpintojams) ir telkianti įstaigos bendruomenę įstaigos tikslams įgyvendinti ir uždaviniams spręsti.
Įstaigos taryba:
Pirmininkė – Aldona Vilija Kniukštienė, specialioji pedagogė, logopedė;
Sekretorius – Inga Antanaitienė, logopedė.
Nariai:
Edita Dapkevičienė, ikimokyklinio ugdymo;
Regina Jurkšienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Virginija Vadeikienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojo;
Alma Lenickienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojo;
Nora Budreikienė, tėvų atstovas;
Ernesta Dapkevičienė, tėvų atstovas;
Toma Borodina, tėvų atstovas,
Kristina Augaitė, tėvų atstovas,
Evelina Naujokienė, tėvų atstovas.
Įstaigos tarybos sudėtis direktorės įsakymu galioja nuo 2025-10-16 (V-229) iki 2027-10-16.
