Įstaigos taryba – aukščiausioji įstaigos savivaldos institucija, atstovaujanti vaikams, pedagogams, tėvams (globėjams, rūpintojams) ir telkianti įstaigos bendruomenę įstaigos tikslams įgyvendinti ir uždaviniams spręsti.


Įstaigos taryba:
Pirmininkė – Aldona Vilija Kniukštienė, specialioji pedagogė, logopedė;
Sekretorius – Inga Antanaitienė, logopedė.

Nariai:

Edita Dapkevičienė, ikimokyklinio ugdymo;
Regina Jurkšienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Virginija Vadeikienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojo;

Alma Lenickienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojo;
Nora Budreikienė, tėvų atstovas;

Ernesta Dapkevičienė, tėvų atstovas;

Toma Borodina, tėvų atstovas,

Kristina Augaitė, tėvų atstovas,

Evelina Naujokienė, tėvų atstovas.

Įstaigos tarybos sudėtis direktorės įsakymu galioja nuo 2025-10-16 (V-229) iki 2027-10-16.