Dalyvaujame respublikinėje vaikų tapybos akcijoje ,,Mus augina Lietuva”

Dalyvaujame respublikinėje vaikų tapybos akcijoje ,,Mus augina Lietuva”, kurios tikslas – minint Lietuvos valstybės ir nepriklausomybės atkūrimo dienas, ugdyti vaikų tautiškumą, vieningumą, kūrybiškumą. 
Kūriniuose galime pamatyti žmones, pastatus, gamtą ir, žinoma, daug Lietuvos vėliavų. Visos vaikų mintys, patirtys, jausmai apie Lietuvą nugulė tapybos darbuose.