2020 m. rugpjūčio 31 d. atšventėme mūsų darželio gimtadienį iš tiesų įspūdingai ir įsimintinai. Dangus nusprendė švęst kartu ir apipylė mus linkėjimais gausiais. Dalinamės smagiausiomis šventės akimirkomis. Prisiminti verta!
Related posts
Mes pasirašome geriems darbams!
Per ,,Maisto banko" akciją Kauno Panemunės lopšelyje-daželyje - rekordinis Jūsų gerumas: stokojantiems paaukota 322 maisto produktai 🤗☺️🍫🥫 Nuoširdžiai dėkojame Jums...
Read More