Artėjant gražiausioms metų šventėms, visiems linkime ramybės širdyje ir jaukumo namuose!
Related posts
Draugiškumo mėnuo
Kovo mėnesį psichologė Ieva ir socialinė pedagogė Eglė visose grupėse vykdė ,,Draugiškumo mėnesio“ veiklas. Kartu su vaikais sprendė begemoto ir...
Read More
Sveikiname!
Rid rito rid rito -jau Velykos atsirito,Būkit stiprūs ir sveiki,ir maži, ir dideli! Su šv. Velykomis Jus sveikinaPanemunės lopšelio-daželio bendruomenė....
Read More
