Kovo 10-ąją dieną visa darželio bendruomenė minėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo jubiliejų! Išklausėme Lietuvos himno, gaminome spalvotus vėjo malūnėlius, patikrinome savo žinias apie Lietuvą. Džiaugiamės, jog mūsų ugdytiniai ne tik aktyviai įsitraukė į veiklas, bet ir daug žino apie savo gimtinę, mylimą šalį Lietuvą.
Related posts
Pasaulinė akcija ,,Pamoka lauke”.
Kaip ir kiekvienais metais mūsų darželis mini pasaulinę akciją ,,Pamoka lauke”. Tai priminimas mums visiems, kaip svarbu vaikams ugdytis ir...
Read More
Kaip skirti 1,2% GPM mūsų Kauno Panemunės lopšeliui-darželiui?
Kviečiame skirti 1,2 % GPM mūsų Kauno Panemunės lopšeliui - darželui.Tam, kad būtų paprasčiau viską rasti sistemoje, pridedame žingsius pildant...
Read More