Ačiū visiems tėveliams, kurie kepė pyragus, juos nešė į darželį ir prisidėjo prie „Rugutės“ paramos fondo!
Vakare kartu vaišinomės, dalinomės gerumu ir surinkome beveik 700 eurų!
Dėkojame už Jūsų širdžių šilumą, dosnumą ir bendrystę.
Kartu galime padaryti daug gražių dalykų!





