2019 m. spalio 14 d. darželyje vyko „Fizinio aktyvumo skatinimo” užsiėmimai, kuriuos pravedė Všį Judesio studijos „Strakaliukas” sporto ir sveikatingumo treneriai. Oj tai smagiai vaikučiai pajudėjo!
Related posts
Dėl infekciją ribojančio režimo įvedimo
Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Kauno Panemunės lopšelyje-darželyje įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas: „Rūtų“ grupėje iki lapkričio 26d. (imtinai)....
Read More
Dėkojame už Jūsų gerumą!
Vis dar neatsidžiaugiame mūsų bendruomenės aktyvumu, siekiant bendro kilnaus tikslo - paaukoti ,,Rugutės” fondui. Jūsų dėka surinkome 749 Eur. Ačiū,...
Read More