2019 m. spalio 18 d. „Dobiliukų” grupėje lankėsi KTU inžinerijos licėjaus moksleiviai. Vaikai savo delniukais nupiešė ir parodė kaip šiandien jaučiasi, kartu su moksleiviais linksmai sportavo.
Related posts
Atostogos!
Liepos mėnesį darželis atostogauja. Susitiksime rugpjūtį. Saugios ir kupinos įspūdžių vasaros!
Read More