Darželio ugdytinė – tapybos  konkurso „Mane augina Lietuva“ laureatė

Sveikiname darželio ugdytinę Iloną, tapus tapybos konkurso „Mane augina Lietuva“ laureate. Didžiuojamės jos kūrybiškumu, pastangomis ir pasiekimais. Linkime ir toliau augti, kurti bei įkvėpti kitus.
Dailės mokytoja Aurelija Grabauskienė