Kaziuko mugė

Mūsų darželio praūžusioje Kaziuko mugėje netrūko šypsenų, kūrybinių darbelių ir smagios prekybos.
Dėkojame visiems už pasiruošimą, aktyvų dalyvavimą ir šiltą buvimą kartu. Smagu matyti tiek iniciatyvos, kūrybiškumo ir geros nuotaikos!
Ypatingai džiugu, kad mus aplankė ir buvę auklėtiniai.
Ačiū Kauno Šilo pradinei mokyklai už draugystę ir bendrystę.
Iki kitų gražių susitikimų!