Užgavėnės 2026

Šiemet žiema taip įsitaisė, kad be rimtų pastangų jos iš kiemo neišprašysi! Tad ėmėmės darbo – triukšmingai ir linksmai varėme žiemą lauk.
Arklius prajodinėjome, kad net žemė dundėjo, blogas mintis laužan sumetėme ir dūmais į dangų paleidome. Tegul išsineša jas vėjai kuo toliau!

Žiema – ačiū ir sudie, pavasari – sugrįžk į kiemą!