Ačiū šeimos žygio ,,Budinam mešką” dalyviams! 🔆🤗🐻🐝
Buvo smagu leisti laiką kartu! Ačiū už Jūsų aktyvumą, įsitraukimą ir šypsenas!
Šiandien pamatavome bendrystę žingsniais! Bendrystė gali viską! Daugiau nei 2 milijonai žingsnių! 🏃♀️➡️🤸♂️
Mėnesio iššūkis tik prasideda! Sveikų įpročių link! 🌿🍀🌲🌳
Svečiuose Meškiukas AFIS 🐻











