„Pienių“ grupės vaikai patyrė ypatingą kultūrinę kelionę – lankėsi Kauno valstybiniame lėlių teatre, kur džiaugėsi savo kūrybinių darbų paroda bei stebėjo įkvepiantį spektaklį „Karalių pasaka“. Spektaklis pasakojo apie garsaus lietuvių menininko M. K. Čiurlionio vaikystę, atskleisdamas jo pirmuosius žingsnius kūrybos pasaulyje, vaizduotės turtingumą ir svajones. Tai buvo puiki proga vaikams ne tik iš arti pažinti teatro meną, bet ir pasinerti į lietuvių kultūros paveldą per pasakojimą, muziką ir lėles. Džiaugiamės mažųjų dailininkų darbų ekspozicija teatre bei prasmingai praleistu laiku, kuris skatino smalsumą ir meninį jautrumą!