Mes pasirašome geriems darbams!

Per ,,Maisto banko” akciją Kauno Panemunės lopšelyje-daželyje – rekordinis Jūsų gerumas: stokojantiems paaukota 322 maisto produktai 🤗☺️🍫🥫 Nuoširdžiai dėkojame Jums ir jūsų vaikams už atjautą ir begalinį gerumą ❤☺ Gerus darbus daryti gera!!! 😊