Vis dar neatsidžiaugiame mūsų bendruomenės aktyvumu, siekiant bendro kilnaus tikslo – paaukoti ,,Rugutės” fondui. Jūsų dėka surinkome 749 Eur. Ačiū, kad kepėte pyragus, atėjote paskanauti, pabendrauti ir paaukoti.Gera buvo Jus visus matyti prie bendro pyragų stalo!
Related posts
Kaip geriau suprasti savo vaikus. Pagalba tėvams.
Pastaruosius dvejus metus besitęsianti pandemija ir šių dienų karas Ukrainoje gali išprovokuoti vaikų ir paauglių sunkiai kontroliuojamą nerimą, pablogėjusią emocinę...
Read More
Pavasario dainų pynė – 2019m.
2019 m. balandžio 19 d. Kauno Panemunės lopšelio-darželio ugdytinės dalyvavo Kauno Miesto vaikų dainų festivalyje "Pavasario dainų pynė - 2019",...
Read More



