Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Kauno Panemunės lopšelyje-darželyje įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas: „Rūtų“ grupėje iki lapkričio 26d. (imtinai). Dėl to nurodytu laikotarpiu mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu. Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais kreipkitės į SODRĄ dėl ligos išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – į šeimos gydytoją.
Related posts
Trys Karaliai
Šiandien mūsų darželyje apsilankė Trys Karaliai, kurie nudžiugino savo dovanomis. Dėkojame už dovanas ir linkėjimus, susitiksime kitais metais!
Read More
Kaziuko mugė
Mūsų darželio praūžusioje Kaziuko mugėje netrūko šypsenų, kūrybinių darbelių ir smagios prekybos.Dėkojame visiems už pasiruošimą, aktyvų dalyvavimą ir šiltą buvimą...
Read More