Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Kauno Panemunės lopšelyje-darželyje įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas: „Varpelių“ grupėje iki lapkričio 29 d. (imtinai). Dėl to nurodytu laikotarpiu mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu. Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais kreipkitės į SODRĄ dėl ligos išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – į šeimos gydytoją.
Related posts
Kviečiame mokytis nuotoliniu būdu!
Mieli, tėveliai ir vaikučiai,Kviečiame mokytis nuotoliniu būdu! Nuo 2020 m. kovo 30 d. siekdami užtikrinti ugdymo tęstinumą bei prasmingai išnaudoti...
Read More
Informacija tėvams dėl lėtinių neinfekcinių ligų
Informacija tėvams dėl lėtinių neinfekcinių ligų (LNL) ir savirūpos organizavimo darželyje. Peržiūrėti
Read More