Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Kauno Panemunės lopšelyje-darželyje įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas: „Rugiagėlių“ grupėje iki gruodžio 10 d. (imtinai). Dėl to nurodytu laikotarpiu mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu. Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais kreipkitės į SODRĄ dėl ligos išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – į šeimos gydytoją.
Related posts
Kvepia Kalėdomis!
Mūsų darželis visą savaitę kvepėjo Kalėdomis 🎄Mes, mažieji nykštukai, minkėme, kočiojome, formavome ir dekoravome imbierinius sausainiukus. Prikepėme daug imbierinukų: vieni...
Read More
,,Klausyk ir išgirsk” – logopedžių užsiėmimas būsimiems priešmokyklinukams.
Kiek garsų mes galime išgirsti vienu metu? Ar mokame be garso padėti stalo įrankį į indą? Ar mokame klausytis pasakos...
Read More