Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Kauno Panemunės lopšelyje-darželyje įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas: „Pienių“ grupėje iki gruodžio 17 d. (imtinai). Dėl to nurodytu laikotarpiu mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu. Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais kreipkitės į SODRĄ dėl ligos išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – į šeimos gydytoją.
Related posts
Dėl infekciją ribojančio režimo įvedimo
Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Kauno Panemunės lopšelyje-darželyje įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas: „Varpelių“ grupėje iki lapkričio 29 d....
Read More
Pasaulinė akcija ,,Pamoka lauke”.
Kaip ir kiekvienais metais mūsų darželis mini pasaulinę akciją ,,Pamoka lauke”. Tai priminimas mums visiems, kaip svarbu vaikams ugdytis ir...
Read More