Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Kauno Panemunės lopšelyje-darželyje įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas: „Šalpusnių“ grupėje iki lapkričio 29 d. (imtinai). Dėl to nurodytu laikotarpiu mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu. Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais kreipkitės į SODRĄ dėl ligos išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – į šeimos gydytoją.
Related posts
Užgavėnės 2019!
Kovo 5 - ąją Kauno Panemunės lopšelis - darželis smagiai ir triukšmingai varė žiemą iš savo darželio kiemo!
Read More
Širdelėj mano gyveni – sveikinimas Mamytėms.
Darželio kieme suspindo ypatingas kūrinys - vaikų piešinys, kuriame išreikšta begalinė meilė Mamai. Ši širdis - gražus priminimas apie tai,...
Read More