3 darželių muzikinė draugystė tarpinstituciniame projekte ,,Muzikuojantis ruduo – 2025”.
🎶 Dainos sudainuotos
🎶 Orkestre suskambėta
🎶 Viktorinoje sudalyvauta
🎶 Kūrybinėje užduotyje sužibėta orginalumu, komandiškumu! Mandala – ,,Miško portretas”
Ačiū Kauno lopšelis-darželis ,,Kregždutė” ir Kauno lopšelis-darželis „Vyturėlis“ už bendrystę!






